Nero Performance


Nero Performance
 Araç yazılım geliştirme firması; yakıt tüketimini arttırmadan farklı bir yazılımla motoru yöneterek en yüksek sorunsuz performansı sizlere sunmayı amaçlamıştır.

Farklı markalardaki otomobillerin farklı kontrol ünitelerine göre araç bazlı yazılım uygulayan Nero Performance aynı zamanda müşterilerinin taleplerine göre tamamen performansa yada tasarrufa yönelik yazılımlar geliştirmiştir

Atmosferik araçlarda yaklaşık %10 beygir gücü ve tork artışı elde edilirken turbo beslemeli araçlarda %30'a varan güç ve tork artışı elde edilmektedir.

Bunun yanı sıra EGR (Egzoz Gazı Resirkülasyonu) Düzenlemesi, DPF (Partikül Filtre) Düzenlemesi, Hız Limitör düzenlemesi gibi işlemleride sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek yakıt ve performans için gerekli tüm işlemlere kendi bünyesinde cevap verebilmektedir. 

 

 

Bu işlem ile ilgili merak edilenler ve sık sorulan sorular.


1- Bu işlemi yaptırınca aracım garanti dışı kalır mı?

Normal şartlarda araca yapılan her müdahele servis garantisini etkilemektedir. Jant değişikliği, farklı ebat lastik kullanımı, lpg takımı ve yetkili servis dışı bakım yaptırmak gibi. Fakat yapılan yazılım servis tarafından fark edilemediğinden garanti dışı kalma ile ilgili bir problem yaşanmamaktadır. Bunun yanı sıra bir çok marka kendi bünyesinde bu işlemi yapmaktadır. Audi-ABT, BMW-Hartge, Ferrari-Novitec, Mercedes-Brabus, Porsche-TechArt, Volkswagen-ABT ile çalışmaktadır. Yani bu işlemi serviste yaptırırsanız aracınız garanti dışı kalmaz. Firmaların bu yönde hareket etmelerinin sebebi kendi bünyelerinde bu işlemleri çok yüksek bir fiyata yaparak sizide buna mecbur edip daha fazla para kazanmayı amaçlarlar.


2- Yapılan bu işlemin motora bir zararı olur mu?

Üretici firmalar araçları üretirken motor güçlerini belli bir oranda kısıtlar. Bu yazılım aslında o kısıtlı güçleri ortaya çıkarmaktadır. Yani aracınızın özellikleri bu uygulamayı kaldırabilecek güçtedir. Bu nedenle aracın motoruna bir zarar vermemektedir.


3- Yakıt durumunu ne yönde etkiler?

Aracınızın torku ve çekiş gücü artacağından, motor araç ağırlığını daha rahat bir şekilde karşılamaktadır.
Buna bağlı olarak normal kullanımda %8 - %15 arasında yakıt düşüşü gözlemlenmektedir. Fakat aracı yüksek devirde ve sürekli seri olarak kullanırsanız yakıtta aynı oranda artma görülür. Bu durum bildiğiniz üzere yazılım atılmayan stock araçlarda da geçerlidir.


4- Faydaları nelerdir?

Yapılan uygulama ile aracınızın motor gücü ve torku artacağından, aracın çekişi kuvvetlenir. Aracınızın normal değerlerine göre tepkime süresinde de artış görünür. Tüm bunlara bağlı olarak yakıt düşüşü de gözlemlenmektedir.


5- Yapılan uygulama geri alınabilir mi?

Evet, araçta orjinal yazılım varken nasıl farklı bir yazılım atılabiliyorsa aynı şekilde orjinal yazılımda tekrar araca geri yüklenebilmektedir.


6- Aracımın maksimum hız değeri değişir mi?

Yapılan işlemin amacı bu olmadığından maalesef aracınızın maksimum hız değerini pek etkilemez. İşlem aracınızın hızlanma süresini kısaltmaktadır. İkisini birbirine karıştırmamak gerekir.

 

 

 

WhatsApp destek hattımızdan Aracınızın yazılım işlemi için iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. 

 

 
Fiyat

TL  –  TL

  • 1100TL
  • 3800TL
Markalar
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.