Alt Kategoriler Alt Kategoriler

Ürün Filtreleri

Fiyat

TL  –  TL

  • 29TL
  • 899TL
Markalar

Sizin için seçtiklerimiz

Oto Aksesuar İle Araçlarınız Daha Güzel Görünecek

Otomobillerin çok daha güzel görünmeleri çok küçük ayrıntılar sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sebeple özel olarak üretilen oto aksesuarlar ile araçlar çok daha havalı ve güzel görünebilmektedir. Araç oto aksesuar, iç oto aksesuarlar ve dış oto aksesuarlar olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki grupta da araçların görünümünü ve konforunu değiştirmek için bir takım ürünler bulunmaktadır.

Araç içi oto aksesuarlar daha çok aracın seyir halindeyken araç içindeki sürücünün ve yolcuların konforu ve rahatlığı içindir. Bu aksesuarlardan birisi olan araç içi cepler araçta inanılmaz bir kullanım alanı genişliği ortaya çıkarmaktadır. Cep telefonu, gazete, anahtarlık gibi her türlü eşyanızı rahatlıkla koyabileceğiniz bu cepler genellikle araçların koltuk arkalarına takılmaktadır. Ayrıca yine araç içi oto aksesuar çeşitlerinden olan arka cam perdelerde özellikle güneşli havalarda büyük bir konfor sunmaktadır. Bunlardan başka aracın bagaj kısmı için özel olarak üretilen bagaj havuzları da bu aksesuarlardandır. Sert ve dayanıklı bir yapıda olan bu bagaj havuzları aracın bagaj kısmında taşınan kum, su gibi dökülebilen unsurlar için çok büyük bir koruyucudur. Yine bagaj bölgesi için tutucu ipler ve fileler bulunmaktadır. Ayrıca araç direksiyonu için üretilen çok farklı desenlerdeki kılıflar da yine bu iç aksesuarlardandır.

Oto Aksesuar Çeşitleri

Araçlar için üretilen dış oto aksesuar çeşitleri de çok beğenilmektedir. Bunların başında arka korumalar ve yan bantlar gelmektedir. Aracın bir darbeye karşı korunması için üretilen bu aksesuarlar aynı zamanda estetik ürünlerdir. Yine cam rüzgârlıklar ve cam filmleri de dış unsurlardandır. Jant göbekleri, ızgaralar da kaliteli ve güzel görünen dış aksesuardandır. Tüm bu aksesuarlar ile araçlar hem daha güzel hem de daha konforlu olmaktadır.

Fiyat

TL  –  TL

  • 29TL
  • 899TL
Markalar
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.