Hakkımızda

2000 Yılından Günümüze...

XT Otomotiv; 2000 yılında Bursa'da kurulup spor süspansiyon sistemlerini otomotiv sektörüne tanıtıp ürünlerin tedarikçisi haline gelmiştir. Bir çok dünya markasının da Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti esasıyla Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Modifikasyon alanında; araç kullanıcılarının isteğine göre uyarlama/özgünleştirme uygulamalarındaki üst seviye performans çizgisini ithalat ve ihracatla sürekli güncel tutmasının yanı sıra, bir çok firmaya da toptan ürün satışı gerçekleştirmektedir. 2006 Yılında genişleyen pazar ve ürün gamına; profesyonel altyapı ağı, alanında uzman kişilerden oluşan kadro temeli üzerine www.x-tremetuning.com internet satış mağazasını da ekleyerek tüm Türkiye ve Avrupa'ya hizmet vermeye devam etmektedir.

24 yıllık biriken tecrübe içerisinde Chip Tuning yani araç yazılımları ve gaz tepkime ekipmanları konusunda da yurtdışı teknik ofisler ile koordineli olarak performans artışı odaklı uygulamalar yapılmaktadır. Dünya markaları olan Nero Performance, RaceChip ve SprintBooster gibi markaların güvenilir tedarikçisi ve satıcısı konumundadır. Müşterilerin taleplerine göre çözüm sunan XT Otomotiv, her marka araç için altyapısını güncel tutmaktadır.

Değişmez Yenilik…

Teknolojiden direkt olarak etkilenen otomotiv ve tuning alanındaki satışı sağlanan her ürünün kısa süre içinde bir üst modeli kullanılabilir hale gelmekte. Bu duruma bağlı olarak otomobillerin de neredeyse 2 yıl da bir makyajlanması ve ardından kasalarının tamamen yenilenmesiyle araçlara özel olarak üretilen bir çok yan yeni ürünün pazara sunulmasıyla yelpaze oldukça genişlemektedir. Gelen talepler doğrultusunda da hiçbir detay firmamız tarafından göz ardı edilmeksizin güncel olarak analizi ve takibi yapılarak stok alanlarına tedariği sağlanmaktadır.

Misyonumuz…

%100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz doğru ürünü doğru nokta ile buluşturuyoruz satış gerçekleştikten sonra ilgimizi noktalamadan müşterilerimize satış sonrası destek sunuyoruz iade,değişim ve kargo sorunları gibi problemleri prosedür çerçevesinde en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz kaliteyi ve düzeni bulunduğumuz her alanda ilke ediniyoruz

Vizyonumuz…

Oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ve alt yapı temeli üzerinde E-Ticaret hacmimizi genişletmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Artan oranlı piyasa talepleri için en ideal yolları keşfedip müşterilerimizi arz ile buluşturarak tuning/modifikasyon alanında lider firma olmak istiyoruz.

 

 

   
 
 

GOOGLE MAP

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.