H&R

1970’lilerin sonlarında Bay Heine ve Bay Remmen cadde kullanımlarında geliştirilmiş spor süspansiyonların ihtiyacını gördüler. Otomotiv sektöründeki  tecrübeleriyle geliştirilmiş süspansiyonların araçlarda daha iyi kontrol ve daha iyi yol tutuş sağlayacağını düşünerek ortak bir işe girdiler ve çalışmaya başladılar. Bay Heine ve Bay Remmen birlikte daha yüksek kaliteli bir yay üretmek için deneyim ve tasarım açısından uğraşa girdiler. Sonuç olarak uğraşları boşa gitmedi ve istedikleri gibi bir yay üretimi yapmayı başardılar. Hemen ardından TÜV sertifikası alarak Avrupa pazarına girdiler ve gelişmeye başladılar.İşlerine olan bağımlılıkları günümüze kadar dünya çapında tanınan spor süspansiyon markası olarak gelişmiştir.

H&R ürünleri ve süspansiyon uygulamaları cadde kullanımları için yeni bir çizgi geliştirmiştir.Ayrıca H&R üretmiş olduğu tüm yay ve süspansiyon sistemlerini araca özel farklı tasarımlarla üretmektedir. Profesyonelliği ön planda tutup kullanıcıların sürüş konforunu korumak için ürettiği spor yayları kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak adına sürekli geliştirmektedir.

 

Fiyat

TL  –  TL

  • 173TL
  • 873TL
Markalar
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.