İndirimler & Kampanyalar

    Mağazamızda belli ürünlere veya ürün gruplarına kampanyalar düzenlenir. Kişiye özel indirimler yapılabilir.
İndirimler & Promosyonlar:
Bazı ürünlerde belli bir süre aralığı ve satış adeti için indirimler uygulanır. Yapılan indirimleri; İndirimli Ürünler sayfamızdan takip edebilirsiniz. İndirim; süre, adet dolduğunda veya ürün tükendiğinde otomatik olarak sona erdiği gibi aynı veya yeni şartlarla tekrarlanabilir.

Kişiye Özel İndirimler :
Mağazamız bazı durumlarda kişiye özel indirimler yapabilir. Bu tür indirimler herhangi bir kritere göre duyurularak veya duyurulmadan yapılabilir. Müşteriye özel indirimler, İndirim Kuponu veya Hediye çeki ile de yapılabilir.

Seri Sonu İndirimleri :
Stoktan çıkartılacak veya devamı gelmeyecek ürünlerde seri sonu indirimler yapılmaktadır. Çoğu zaman maliyetin yarısına hatta daha altına satışlar gerçekleştirilmektedir. Bu tür ürünlerle karşılaştığınızda almayı düşünüyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.

Paket Ürünler :
Mağazamız tarafından belirlenen zaman aralıkları içerisinde belirlenen ürünler birleştirilerek satışa sunulur. Fiyat farkı olmadan, iki veya daha fazla ürünün fiyatları toplamlarının altında fiyatla satış yapılır.

Not :
Her türlü indirim yalnızca satın alma esnasında mağazamızda görüntüleniyorsa geçerlidir. Önceden veya daha sonradan yapılan alımlarda geçerli değildir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.